NOVÝ DRUH: STRAKY STĚHOVAVÉ

Rádi tě vidíme na našich stránkách vytvořených kvůli naší cestě do neznáma.

Jsme páreček Strak, čerstvě po svatbě, který se v listopadu vydal na vysněnou cestu do Jižní Ameriky s naším obytným transitem a cestopsem Bobíkem.

Dříve jsme cestovali hlavně za prací, a to do Rakouska, Švýcarska a Skotska. Naším oborem je gastronomie, a tak jsme si prošli spoustou hotelů, horských chat a restaurací.

Mezi sezónami jsme rádi cestovali, ať už u nás doma v podhůří Orlických hor, tak v celé naší vlasti nebo v zahraničí.

Zamilovali jsme si Island, který jsme navštívili už dvakrát. Poprvé jsme ho procestovali Suzuki Jimnym, podruhé pěšky a stopem. Už se těšíme, až tam zavítáme znovu.

Nejdále jsme byli na Srí Lance, která nás dostala svou krásnou přírodou, všudepřítomným zvířectvem a milými lidmi.

Nápad odjet někam dál se zrodil v našem milovaném Skotsku, kam jsme poprvé odjeli hned po koupi našeho obytného Fordu Transit. Zalíbil se nám život na čtyřech kolech a nekonečná svoboda. Ve skotské vysočině jsme se také rozhodli, že se vezmeme.

Po sezóně ve Švýcarsku se ta velká sláva uskutečnila a mohli jsme naplno plánovat naši cestu snů.

Abychom si na cestu ještě něco přivydělali, odjeli jsme na poslední sezónu k sousedům do Rakouska, na úžasnou horskou chatu,

odkud jsme mohli všechno pečlivě zařizovat, plánovat a vylepšovat dodávku.

A v říjnu to bylo tu! Odvezli jsme transita do přístavu do Hamburku a nezbývalo nic než jen čekat až dopluje do Uruguaye. Ale o tom už se dočtete v našich článcích z cest v kategorii LETEM SVĚTEM:)

Zde se můžete podívat na naše retro selfíčka z dřívějších cest :)

A TADY NAJDETE PÁR FOTEK ZE STRAČÍ SVATBY :)